Sfida interesante sot në Ligën e Kombeve

09:25 / 22 Shtator 2022

U Kopjua

Liga e Kombeve do të rikthehet nga sot me ndeshjet e parafundit të kualifikimeve nga faza e grupeve ku na presin disa sfida mjaftë interesante.

Sonte do të zhvillohen 10 ndeshjet nga grupet A.C dhe D, dhe në Grupin A janë ballafaqimet më interesante, përcjellë Kosova.LIVE.

Sfida si Uellsi-Belgjika, Kroacia-Danimarka, Franca-Austria dhe Polonia-Holanda do ta kenë vëmendjen kryesore, ndërsa këto janë edhe sfidat tjetra të ditës:

Kazakisatn-Bjellorusi

Lituani-Faroe-Island

Sllovakia-Azerbajgjani

Turkia-Luxemburgu

Lituania-Moldavia

Lihtenshtajni-Andorra