In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

17-vjeçari, Dardi i “It’s my love” po bëhet babë, zbulon gjininë e foshnjës

me 14 Shtator 2021 ora 17:49

U Kopjua

Ish konkurrenti i “It’s my love” shumë shpejt do të bëhet baba për herë të parë.

Ndonëse u përfol për ndarje mes tyre, por duket se Dardi dhe Agnesa tanimë kanë kaluar krizën që kishin dy javë më parë.

Këtë e ka bërë të ditur vetë 17-vjeçari përmes një video të publikuar në llogarinë e tij në Instagram, derisa së bashku me bashkëshorten, Agnesën, shfaqen duke plasur tullumbacën, e ku zbulojnë se do të bëhen prindër të një vajze.

Martesa e Dardit me Agnesën erdhi gjatë pjesëmarrjes së tij në “It’s My Love”.