In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

A janë në lidhje Capital T dhe Kida? Ata gjinden të dy në Paris

me 11 Shkurt 2020 ora 10:03

U Kopjua

Capital T është aktiv në faqet e tij zyrtare të interrnetit, veçanarisht në Instagram ku përmes postimeve ka arritur të mbaj afër një numër të madh të fansave, shkruan Reporteri.net.

Postimi i tij në Instagram, ka bërë pluhur nëpër rrjete sociale, teksa këngëtari shihet me një vajzë në Paris.

Mirëpo, kjo përveç se ka ngjallur debate ka shtuar dyshimet se kush mund të jetë vajza në foto.

Reporteri.net ka siguruar disa foto nga twitter, duke mësuar kështu se vajza në foto mund të jet Kida. Kjo për shkak se kjo e fundit kishte postuar fotografi me mbathje dhe pantolona të njejta.

Duhet theksuar se nuk ka ndonjë reagim nga ana e Capital T-s dhe e Kidë-s, mirëpo reagimi i tyre na bën të dyshojmë se ata kanë diçka me njëri-tjetrin.

A janë bërë bashkë për ndonjë bashkëpunim apo se vërtet janë në lidhje kjo mbetet të shihet në vazhdim.