Kulturë

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Adelina nuk përmbahet në pushime, publikon foto në bekine duke e prek ‘zogun’

13:47 / 02 Gusht 2022

U Kopjua

Adelina Tahiri gjithmonë pozon në forma provokuese, andaj merr vëmendje të madhe tek ndjekësit.

Ajo me pozat e shumta, tregon anët pozitive që ka dhe nuk mungon asnjëherë në lajmet rozë.

E vetëdijshme për këtë, këngëtarja shfaqet shumë aktive në rrjetet sociale, ajo se fundmi po qëndron për pushime në bregdetin e Greqisë.

Nga atje, Adelina ka sjell disa imazhe ku shfaqet super provokuese.

E veshur me bekine në bardha, ajo nuk heziton të provokoj duke e prek edhe ‘zogun’.

Kaq provokuese po duket ajo në imazhet e fundit…

Shiko foton: