Kulturë

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Adriana Matoshi edhe sot në Kuvend, deputetët publikojnë fotografi me të

14:04 / 23 Dhjetor 2021

U Kopjua

Ardiana Matoshi një muaj më parë njoftoi rreth rikthimit të sëmundjes së para nëntë vitesh.

Ajo u sëmurë përsëri me tumorin në tru.

Pas një operacioni të suksesshëm ajo po mundohet të merr veten.

Një muaj pas ajo u rikthye në Kuvend dhe duket në gjendje të mirë shëndetësore.

Por, aktorja dhe deputetja kosovare ka treguar edhe një herë që është simbol i fitores.

Një foto e publikuar nga deputetja Jeta Statovci tregon Adrianën e buzëqeshur dhe në formë, tre javë pas fillimit të një beteje të vështirë.