In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Agnesa thotë se punon vetëm si ndërmjetësuese për biznesmenin indian

me 13 Janar 2020 ora 23:22

U Kopjua

Agnesa Vuthaj reagon publikisht për lidhjen e supozuar me biznesmenin indian.

Bukuroshja Agnesa Vuthaj ka reaguar për herë të parë pas raportimeve në media, ditën e sotme në lidhje me një romancë të supozuar me një biznesmen indian i dyshuar për mashtrim në vendin e tij të origjinës.

Agnesa e ka mohuar lidhjen duke e lidhur raportimin me një seri shkrimesh tendencioze nga i njejti gazetar të cilin nuk e ka paditur paraprakisht ndër vite.

Bukuroshja ka deklaruar se punon për kompaninë e biznesmenit indian si ndërmjetëse dhe ka raporte të shkëlqyera kolegiale me të dhe familjen e tij.

Shkrimi i plotë të Agnesës: