Aida Doçi vjen si ‘Flutur’ në bashkëpunimin e ri

11:14 / 07 Korrik 2022

U Kopjua

Aida Doçi ka pubikuar projektin e ri muzikor që është bashkëpunim.

“Flutur” mban emrin titulli i këngës që është në bashkëpunim me Adri Rogacin.

Kënga e shoqëruar me videoklip është publikuar në Youtube dhe më poshtë mund ta dëgjoni të plotë.