In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Ambasadori Kosnett mbërrin në Kuvend

me 25 Mars 2020 ora 11:07

U Kopjua

Në Kuvendin e Kosovës kanë filluar që të shkojnë deputetët e Republikës së Kosovës.

Ndër ta në objektin e Kuvendit është parë duke hyrë edhe amabsadori i SHBA-ve, Philip Kosnett, shkruan IndeksOnline.

Ish ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj dhe deputeti i Nisma-s Endrit Shala ishin të parët të u dokën sot në Kuvend.

Sot do të mbahet në ora 11:00 seanca e mocionit të votëbesimit ndaj Qeverisë Kurti.

Të dyja këto parti kanë thënë se do të votojnë mocionin./Kosova.LIVE/