In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Anita uron Ramushin për ditëlindje: Ti je gjenerali i zemrës sime

me 3 Korrik 2020 ora 19:51

U Kopjua

Sot po feston ditëlindjen, Ramush Haradinaj dhe në këtë ditë të veçantë ai ka pranuar urime të shumta.

Por, një urim të veçantë për Raumshin erdhi pikërisht nga bashkëshortja e tij, Anita Haradinaj, shkruan Indeksonline.

Anita në një status të gjatë në rrjetet sociale ka zgjedhur fjalët më të bukura për ta urua Ramushin.

Ajo ndër tjera i rikujtoj Ramushit se ajo është dhurata më e bukur e ditëlindjes së tij.

Më poshtë urimi i plotë i Anitës pa ndërhyrje:

Nuk dua te t’a heq asnje grade e yll si gjeneral ushtrie e komandant i Luftes veq dua t’i shtoj nja dy me shume.
Ti je gjenerali i zemres sime, e gjeneral i dashurise se Gjinit, Hanes dhe Trimit,
Te duam perjete Ramush Harandinaj! Gezuar Ditelindja e une edhe sot vazhdoj te mendoj qe jam dhurata me e bukur e ditelindjes sate! Gezuar 17 vjet bashk me te mira e te kqija