In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Antonela në Dubai, ky është ‘sheiku’ që po e shoqëron

me 15 Tetor 2021 ora 11:01

U Kopjua

Ish-protagonsitja e “Për’puthen”, Antonela Berisha, është një emër shumë i komentuar në mediet rozë.Ajo ka udhëtuar drejt Dubait si shumë nga fytyrat publike, shkruan Kosova.LIVE


Antonela është shumë aktive në rrjetet sociale ku po ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme nga atje.
Duke provokuar me pozat në bikini, ajo nuk ka harruar të tregoj se kush po e shoqëron.


Antonela ka postuar një fotografi me nënën e saj dhe duket se po kalojnë mjaft kohë të mirë me njëra-tjetrën.“Ja dhe sheiku im” ka shkruar Antonela sipër fotografisë të shoqëruar me një ’emoji’ zemër.