In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Arbenita ia feston Feros ditëlindjen me tortën me lëndë narkotike

me 8 Korrik 2020 ora 14:50

U Kopjua

Reperi nga Gjilani, Fero, me këtë datë feston ditëlindjen dhe mbush plot 23 vjet jetë.

Urimet për reperin kanë nisur që në orët e para të kësaj dite, ndërsa nuk kanë munguar as befasitë nga më të dashurit e tij.

Partnerja e reperit, Arbenita, e befasoi atë me një tortë, të dekoruar me marihuanë, ndërsa në mbishkrimin që ia la fotos janë fjalët “Ditëlindja e të dashurit”.

Me rastin e ditëlindjes, Fero publikoi projektin e ri muzikor me titull “2Pac”, të vizuelizuar edhe me videoklip.