In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Arbenita Ismajli poston fotografitë ku thekson linjat trupore

me 14 Tetor 2021 ora 09:12

U Kopjua

Modelja bukuroshe ka pozuar për Instagram.

Arbenita Ismajli, cilësohet si njëra ndër modelet shqiptare më të bukura, shkruan Kosova.LIVE.

Ajo është e njohur për bukurinë natyrale,teksa edhe është mjaft aktive në rrjete sociale prej ku edhe poston imazhe apo video me partnerin e saj teksa janë një ndër çiftet më të përfolura në showbizin shqiptar.

Modelja e njohur së fundi mori vëmendjen e ndjekësve me paraqitjen e fundit, duke treguar format e saj trupore të pabesueshme me veshjen e ngushtë me ngjyra neutrale, pantallona ngjyrë kafe dhe bluzë të bardhë.