In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Arbenita mendon se është një femër “super e fortë”

me 9 Mars 2020 ora 23:51

U Kopjua

Modelja Arbenita Ismajli ka bërë një postim në Instagram ku mendon që është një grua superfuqishme

Arbenita Ismajli po vazhdon me fotosesionet e ndryshme seksi në Londër ku është pjesë e fytyrës se shumë firmave si marketing, ka postuar një foto ku tregon fytyrën e saj të bukur.

“Kurrë mos kërko falje nëse je një grua supër e fortë”, ka shkruar Arbenita.

Ndryshe, modelja ka një lidhje me rënie dhe ngritje me reperin kosovar, Fero.