In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Arbenita, një ekstravagante seksi në fotot e fundit

me 22 Shkurt 2020 ora 12:32

U Kopjua

Modelja dhe e dashura e reperit Fero po vazhdon me paraqitjet e saj seksi në rrjetet sociale

Pasi që mbrëmë bëri disa fotografi ku ajo shihej në të brendshme dhe ekspozonte gjoksin e saj seksi, modelja Arbenita Ismajli sot ka vendosur që të paraqitet më ndryshe.

Bukuroshja shqiptare nga Maqedonia është paraqitur në një fustan ngjyrë portokalli ku përsëri i thekson asetet e saj.

Ndryshe, modelja u bë e njohur pas lidhjes se saj me reperin problematik Fero.