In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Arsenal ofron dy lojtarë për Antonie Griezmann

me 3 Korrik 2020 ora 21:42

U Kopjua

Situata e vështirë që po kalon Antoine Griezmann te Barcelona ka zgjuar intresin e shumë klubeve të mëdha të Europës.

Përveç Manchester United, Manchester City-t dhe Inter-it (mund të realizohet një këmbim me Lautaron Martinez), për ish-yllin e Atletico Madrid është vënë në lëvizje edhe Arsenal, historikisht i tërhequr nga futbollistët francezë.

Sipas Mundo Deportivo-s, Topçinjtë janë gati t’i ofrojnë Barçës kartonët e Pierre-Emerick Aubameyang dhe Matteo Gundeouzi, dy elementë për të cilët interesohet edhe Inter-i.