Kulturë

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Art Rushiti vjen me super bashkëpunim me këngëtaren nga Argjentina

15:15 / 15 Korrik 2022

U Kopjua

Art Rushiti ka publikuar projektin e ri muzikor, që është bashkëpunim me këngëtaren nga Argjentina, Brenda Asnicar.

“Buenos Aires” mban emrin kënga e cila është shkruar nga të dy artistët.

Kënga është miks në gjuhën shqipe dhe spanjolle dhe është e shoqëruar me videoklip.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. /