Arta mahnit me paraqitjen e fundit

13:20 / 21 Shtator 2022

U Kopjua

Modelja dhe aktorja Arta Nitaj është shfaqur shumë e nxehtë në disa foto që ka postuar në rrjetet sociale.

Arta, e cila mbrëmë është paraqitur në “Dance With Me” mbrëmë, një ndër paraqitjet e rralla të saj – është shfaqur me një veshje të zeze.

Pantollonat e saj janë të lëkurës dhe të ngushtë për trup ndërkaq lart ajo ka të vënë vetëm jelek, duke ekspozuar kështu gjoksin dhe belin e saj.

Kujtojmë së Arta është njëra prej modeleve më të njohura të Instagramit nga Kosova dhe ka më shumë së 333 mijë ndjekës.