In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Arta me pushime, nuk i ndal postimet në bikine

me 13 Maj 2022 ora 14:48

U Kopjua

Aktorja dhe modelja Arta Nitaj është duke e vazhduar pushimin e saj në Zanzibar të Tanzanisë.

Bukuroshja kosovare e bikineve është parë aktive edhe gjatë ditës së djeshme në Instagram ku ka postuar dy fotografi që i ka bërë në gjelbra.

Kurse sot ajo ka treguar vendin luksoz ku është duke qëndruar në Zanzibar.

Kujtojmë se Arta është njëra prej bukurosheve më të kërkuara kosovare për fotosesione të ndryshme.