In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Arta Nitaj pozon e zhveshur në vaskë, ngacmon imagjinatën e ndjekësve në rrjetet sociale

me 22 Shtator 2021 ora 15:42

U Kopjua

Bukuroshja e njohur, Arta Nitaj, konfirmoi së fundmi se ka shtuar një tatuazh më shumë në trupin e saj.

Ajo ka realizuar një tjetër tatuazh në këmbën e saj të majtë, teksa nuk e ka zbuluar domethënien e tij për fansat.

Sido që të jetë, modelja dhe ish-aktorja e “O Sa Mirë” vazhdon të jetë shumë e përfolur për imazhet atraktive që ndan me fansat në rrjetet sociale.

Foto: Arta Nitaj/Instagram

Ajo ka pozuar e zhveshur në një vaskë në banjë, teksa nuk ka bërë të ditur nëse imazhi në fjalë është thjeshtë fotografi rastësore apo është shkëputur nga xhirimet e një projekti të ri.

Foto: Arta Nitaj/InstaStory

Arta ndërkohë kishte premtuar se do të niste një program të ri televiziv këtë vit në RTV Dukagjini, por një gjë e tillë nuk ndodhi.

Ajo mbahet mend si aktore në hit serialin “O Sa Mirë”, por edhe si protagoniste në klipe të disa prej emrave të njohur të estradës.