In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Arta Nitaj shton edhe një tatuazh në trup, dedikim për kë?

me 22 Shtator 2021 ora 12:09

U Kopjua

Arta Nitaj ka bërë me dije se ka shtuar edhe një tatuazh në trup.

Këtë e zbuloi përmes një ‘Instastory’ ku nuk ka dhënë më shumë detaje dhe nuk ka zbuluar për çfarë tatuazhi bëhet fjalë, shkruan Kosova.LIVE.

Krahas kësaj, Arta Nitaj vazhdon të jetë një ndër emrat më të komentuar në mediet rozë dhe kjo falë pozave provokuese në fotografitë e postuara në rrjetet sociale./ Kosova.LIVE