In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Artistja më e re ne showbizzin shqiptare Ariona lanson projektin e saj te parë me titullin Helem.

me 9 Mars 2021 ora 18:11

U Kopjua

Artistja më e re ne showbizzin shqiptare Ariona lanson projektin e saj te parë.

Teksti dhe dhe melodia është bërë nga vetë artistja ndërsa për pjesën tjetër është përkujdesurë Arti Rec.

Ajo premton shumë në industrinë shqiptare dhe ky është vetem fillimi për Arionen.