In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Askush nuk e di çfarë punon, Vali Corleone s’e ndal luksin – blen veturë mijëra euroshe

me 25 Shtator 2021 ora 10:26

U Kopjua

Vali Corleone së fundmi i ka bërë vetes një dhuratë superluksoze.

Në rrjetet e tij sociale ai ka publikuar fotografi të makinës së re të tipit BMW X6 M Limited Edition.

Kjo makinë ka 700 kuaj fuqi dhe është Limited Edition, ndërsa King Valentino Corleone ka bërë të ditur ditën e djeshme se e ka blerë.