In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Ballkani ja vazhdon kontratën gjashtë futbollistëve, në mesin e tyre edhe Blendi Baftiu

me 27 Nëntor 2020 ora 22:25

U Kopjua

Skuadra e Ballkanit ka lajmëruar se ia ka vazhduar kontratën gjashtë futbollistëve.

Në mesin e tyre është edhe ylli i Superligës së Kosovës, Blendi Baftiu i cili ka rinovuar deri në vitin 2022.

Ndërkohë Arbër Prekazi, Egzon Sinani dhe Albin Kapra kanë vazhduar deri në vitin 2023. Për katër vite kanë rinovuar dy mesfushorët Edvin Kuç dhe Kushtrim Gashi.

Fotografia e FC Ballkani
Fotografia e FC Ballkani
Fotografia e FC Ballkani
Fotografia e FC Ballkani
Fotografia e FC Ballkani
Fotografia e FC Ballkani