Kulturë

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Barcelona nuk heq dorë nga Lewandowski, ofertë të re për sulmuesin polak

14:28 / 29 Qershor 2022

U Kopjua

Barcelona nuk po heq dorë nga Robert Lewandowski.

Sipas raportimeve të “Sport Bild”, blaugranët kanë vendosur mbi tavolinë 40 milionë euro plus 5 milionë bonuse për sulmuesin polak.

Bayern Munich nuk mjaftohet nga kjo ofertë dhe vazhdon të kërkojë 60 milionë euro. Sulmuesi i klubit gjerman ka ende një vit kontratë me bavarezët dhe ka deklaruar publikisht që dëshiron largimin./h.ll/abcnews.al