In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Bebe Rexha rikthehet me poza atraktive, sonte e mbuluar nga luksi

me 10 Korrik 2020 ora 20:26

U Kopjua

Bebe Rexha ka qenë mjaft e kujdesshme gjatë pandemisë duke iu përmbajtur në maksimum rregullave të parandalimit të Covid-19.

Por, më në fund artistja shqiptare me famë ndërkombëtare është ju është rikthyer aktivisteve dhe sonte po shkëlqen.

Bebe ka postuar një fotografi në Instagram teksa shihet elegante në një kombinim luks të markës “Louis Vuitton”.

Përkrah fotografisë, Bebe ka treguar se sonte do të jetë e ftuar në rolin e jurisë në episodin e ri të serisë “RuPaul’s Drag Race”.