Kulturë

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Benzema me shumë gjasa nuk do të luajë në “El Clasico”

15:25 / 22 Korrik 2022

U Kopjua

Karim Benzema nuk pritet të luajë në “El Clasicon” e parë ndërmjet Real Madridit dhe Barcelonës.

Kështu të paktën konfirmon AS.

Ndeshja do të luhet në kuadër të turneut parasezonal, andaj nuk pritet të ketë ndonjë relevancë të madhe.

Në këtë ndeshje, Ancelotti pritet të luajë me një “9-sh të rrëmë”.