In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Bernardo Silva, objektivi i Barcelonës

me 22 Shkurt 2020 ora 12:26

U Kopjua

Bernardo është duke u monitoruar nga Barça, Guardiola do të bëjë gjitha për ta mbajtur atë në ‘Etihad Stadium’.

Barcelona është gati për të nënshkruar me futbollistin që janë të interesuar që një kohë të gjatë, Bernardo Silvan e Manchester Cityt.

Me Cityn që është përjashtuar nga Champions League, Barça mund të shpresojë që ta bindë lojtarin dhe të përfitojë nga situata edhe ekonomikisht, duke e rrëmbyer atë me një çmim të volitshëm.

Sido që të jetë, Silva është një ndër të padiskutueshmit për Pep Guardiolën i cili do të bëjë gjithçka për ta mbajtur në Etihad.