Kulturë

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Besiana Behluli kaq tregon për burrin e saj

15:26 / 29 Qershor 2022

U Kopjua

“Crush a Love” është titulli i këngës së saj të fundit, refreni i së cilës është mësuar përmendsh nga publiku. Kjo këngë u publikua vetëm pak ditë më parë dhe e sjelli këngëtaren në një version mjaft atraktiv, shkruan Kosova.LIVE.

Pas projektit, Besiana “shtegëtoj” për në Turqi ku bëri disa ditë pushime bashkë me të shoqin.

Besiana në faqen e saj në Instagram ka postuar një galeri fotosh të saj, por vetëm gotën e pijes së bashkëshortit.

Kaq mund të tregoj për momentin!