In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

‘Bjere qat ujë’: Bali Muharremaj ‘djersitet’ aq shumë në debatin zgjedhor sa nuk pret gazetarin

me 17 Shtator 2021 ora 12:35

U Kopjua

Kryetari i Suharekës dhe kandidati për këtë pozitë edhe 4 vjet, Bali Muharremaj, nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), si duket është djersitur mbrëmë në një prej debateve zgjedhore

Derisa gazetari që udhëhiqte emisionin për zgjedhje kërkoi që të shkohet në marketing, Bali Muharremaj është kapur në një moment aspak të këndshëm pas debatit.

Ai ka kërkuar ujë nga stafi që ndodheshin mbrapa kamerave.

Muharremaj duket se është vënë në siklet dhe ka kërkuar që të freskohet.

Më poshtë keni videon e tij nga emisioni i RTK-s