Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Blerona Zeqiri shkëlqen në imazhin e fundit

me 26 Maj 2022 ora 17:05

U Kopjua

Moderatorja e mirënjohur, Blerona Zeqiri po qëndron mjaftë aktive në rrjetet sociale.


Së fundmi, në llogarinë e saj në Instagram ka shpërndarë një imazh ku dukej bukur dhe e kuruar në mënyrën më të mirë.

Më flokët e lëshuara dhe grimin e lehtë ajo dukej mbresëlënëse.