Kulturë

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Bora Zemani merr vëmendje me pozat nga pushimet, në fustan rrjetë e pa grim

09:41 / 28 Qershor 2022

U Kopjua

Moderatorja e njohur shqiptare, Bora Zemani, pas një viti angazhimesh me emision duket se po kalon një kohë jo-produktive.

Larg ekranit e sharmit të zakonshëm, ajo ka njoftuar se ka nisur pushimet në Turqi.

Derisa ka zgjedhur një resort luksoz, ylli i “Përputhen” nuk ka ngurruar të sjell edhe disa poza atraktive.

E njëjta është shfaqur në një rrjetë transparente e kapelë në kokë, ndërkohë që ka pozuar tërësisht pa grim.

“Personi që po telefononi për momentin nuk mund të përgjigjet. Ju lutem lini mesazhin tuaj pas sinjalit”, ka thënë ajo.

Të shumta kanë qenë komplimentet që ka marrë në hapësirën për komente nga miqtë e ndjekësit.

Ajo siç u tha është larguar përfundimisht nga “Përputhen” dhe se në shtator do të rikthehet me një format të ri televiziv.