Kulturë

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Burri sulmon seksualisht gruan në Prizren, e bën për spital

09:17 / 29 Qershor 2022

U Kopjua

Një grua në Prizren është sulmuar seksualisht nga një burrë pasditen e së martës.

Kështu ka njoftuar Policia e Kosovës, teksa ka bërë të ditur se viktima është dërguar për trajtim mjekësor.

“Prizren  28.06.2022 – 18:45. Viktima femër kosovare ka raportuar se është sulmuar seksualisht nga i dyshuari mashkull kosovar. Lidhur me rastin viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe në konsultim me prokurorin rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në komunikatë.