In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Çfarë goli i bukur është shënuar në ndeshjen Ukrainë-Francë

me 4 Shtator 2021 ora 21:51

U Kopjua

Është shënuar goli i parë në ndeshjen e Grupit D, Ukrainë –Francë

Goli ka ardhur në minutën e 44-të dhe ishte një gol i bukur i të riut Shaparenko. /Kosova.LIVE/