In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Çmenduri totale: Tifozi hyn në fushë me makinë dhe e ndjek gjyqtarin për ta shkelur

me 5 Mars 2020 ora 19:42

U Kopjua

Në Afrikën e Jugut ka ndodhur një ngjarje e përçudshme

Në një ndeshje të Ligës së Tretë të futbollit në Afrikën e Jugut një tifoz i zemëruar me gjyqtarin vendosi të hynte në fushë, shkruan Reporteri.net

Ai ua futi frikën në palcë të gjithëve, derisa caku i tij ishte gjyqtari, i cili shpëtoi për pak.

Ky moment është bërë viral në rrjetet sociale dhe po komentohet me të madhe nga fansat e futbollit.