In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Cristiano Ronaldo bëhet kitarist?

me 27 Nëntor 2020 ora 22:22

U Kopjua

Emri i tij nuk do shumë koment, ka një karrier të shkëlqyer si futbollisti dhe konsiderohet si një ndër më të mirët në histori të futbollit.

Bëhet fjalë për futbollistin portugez, Cristiano Ronaldo, i cili krahas profesionit të tij nuk i lë anash edhe aktivitete të tjera, teksa numëron edhe disa biznese personale.

Por, në një postim që ka bërë së fundi në rrjetet sociale, Ronaldo ka habitur adhuruesit teksa shihet me një kitarë në dorë.

“A më aprovoni”, ka pyetur Ronaldo për mendimin fansave nëse i shkon apo jo të bëhet muzikant.

Ndryshe, kujtojmë që kohë më parë ylli i Juventusit kishte shprehur dëshirën që pas përfundimit të karrierë si futbollist të bëhet aktor.