In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Dafina i bie pishman, publikon foton duke fshirë nga trupi këtë tatuazh

me 29 Korrik 2020 ora 20:23

U Kopjua

afina Zeqiri është njohur gjithmonë për pamjen e saj, stilin dhe eksperimentimin e shpeshtë me look-un.

Gjithashtu edhe tatuazhet janë një “armë e fortë” e këngëtares dhe duket se ajo është një fanse e madhe e tyre.

Por për njërin prej tyre Dafina është penduar dhe e tregoi sot në InstaStory.

Duart e Dafinës bien direkt në sy pasi gishtat janë të mbushur me tatuazhde dhe pikërisht ato këngëtarja ke vendosur t’i heq.