In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

David Beckham i bën fotografi provokuese Victorias nga prapa

me 12 Dhjetor 2020 ora 19:10

U Kopjua

Victoria tregoi të pasmet me një fotografi, ku shfaqet me pantallona të ngushta, ndërsa David zbuloi se ai ia bëri foton.

Victoria Beckham tregoi të pasmet me një palë ‘pantallona seksi’, përpara se të dilte në darkë me burrin, David, shkruan The Sun.

Çifti i martuar bënë një ‘flirt’ publik në Instagram mbrëmnjen e kaluar, ku David zbuloi se ai ia realizoi foton joshëse gruas.

46-vjeçarja fillimisht ngacmoi me një foto, ku tregoi veshjen në Instagram, teksa shihej e veshur me pantallona lëkure dhe këmishë të bardhë.

Ajo pyeti fansat: “I mbani mend këto?”

Në foton e dytë, Victoria shihej teksa po qëndronte në shkallë duke tentuar që të merrte diçka në dollap.

“Ato janë këtu”, shkroi ajo sipër fotografisë së realizuar nga prapa, e të cilën Beckham zbuloi se e shkrepi ai, transmeton lajmi.net.

Në një koment, David i shkroi “Asnjë kredi për foto @victoriabeckham 🤔”.