In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Demi Rose, e kall rrjetin me fotot e saj në bikine

me 23 Shkurt 2021 ora 10:32

U Kopjua

Demi Rose ka treguar asetet e saj seksi në bikine derisa ka pozuar në brigjet e nxehta nga Ibiza

Ajo ka kaluar kohë të konsiderueshme muajve të fundit në Ibiza, derisa është larsguar nga dimri i ftohtë dhe vetizolimi në Britani.

Demi Rose, 25, ka vazhduar që të kalojë pushimiet në ishuj të Ibizas derisa ka pozuar foto tepër të nxehta me bikine të marskës PrettyLittleThing.

Bikinet me kombinime të ngjyrës së kuqe të lidhura me toja, ka bërë që bukuroshja e lindur në Birmingham të na tregojë pothuajse të gjitha asetet e saj seksi.