In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Demi Rose me foto joshëse në Afrikë, kjo veshje i zbulon shumë

me 12 Dhjetor 2020 ora 21:23

U Kopjua

Demi Rose erdhi tërheqëse në paraqitjen e radhës.

Një emër shumë i komentuar në rrjete sociale është edhe ai i modeles Demi Rose, e cila merr vëmendje me çdo paraqitje, shkruan lajmi.net.

Me anë të një postimi të fundit, Demi u shfaq provokuese nga Afrika, teksa edhe kësaj radhe vuri në pah fizikun.

Ajo kishte veshur një bodysuit të zi dhe një palë pantallona, në të cilët tregoi kofshët.

Demi Rose nuk i ka problem as paraqitjet nudo, ajo vetëm në Instagram ndiqet nga miliona persona.