In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Dhjetori i nxehtë i Kylie Jenner

me 11 Dhjetor 2020 ora 21:38

U Kopjua

Kylie Jenner na tregoi që dhjetori jo gjithmonë është i ftohtë.

Ajo ka hedhur një fotografi të re në Instagram, ku shihet e veshur me një fustan të shkurtë, që në Kosovë femrat e veshin thuajse vetëm gjatë verës, shkruan Syri Kosova.

Madje, modelja pozoi duke marrë rreze dielli dhe dukej tejet seksi.

“Dhjetor në LA” shkroi Kylie në këto imazhe.