In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Diaspora po vjen, tri kompani shqiptare të bashkuara për të sjellur mërgatën në festat e fundvitit

me 17 Dhjetor 2020 ora 19:01

U Kopjua

As pandemia dhe karantina nuk e ndalë diasporën shqiptare që festat e fundvitit t’i presin në atdhe.

Më rehat e të sigurt, diaspora ndihet kur sheh komoditetin që ofrojnë tri kompanitë shqiptare, “Air Munich”, “Reiseburo Prishtina” e “MySky”.

Të tria kompanitë po funksionojnë me unitet të plotë dhe lajm i mirë për të gjithë është se diaspora po vjen me numër të lartë.

Indeksonline, ka siguruar pamjet e njërit nga fluturimeve ku shihet aeroplani i stërmbushur me diasporën tonë.