Kulturë

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Do qeshni me lot me TikTok-un e fundit të Sarës e PM

12:19 / 12 Korrik 2022

U Kopjua

PM dhe Sarah ndonëse shumë fotografi të përbashkëta nuk po postojnë, keq nuk po ia lënë në TikTok.

Ata së fundmi kanë bërë një postim në këtë rrjet social, me doza humori.

Çifti i njohur kanë realizuar një nga TikTok-ët më të famshëm që është bërë viral.

Ata janë shfaqur duke “iu lutur Zotit që t’ia largojë stresin nga jetët e tyre”.

Dhe gjejeni pak, kush është larguar!

Sarah!

Kjo ka qenë mënyra me humor që PM të na dëshmojë se burimi i tij i “stresit” është hiç më pak se e dashura e tij, blogger-ja e njohur, si në çdo raport tjetër.