Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Don Xhoni publikon fotografi të realizuar në moshën 14 vjeçare, ku ka pozuar me armë në duar

me 26 Maj 2022 ora 18:27

U Kopjua

Rap-artisti nga Drenica, Don Xhon, është kthyer tashmë në një nga emrat më të diskutuar në showbizin shqiptar.

Ndonëse i përfolur në masë të madhe për jetën private, ai shpesh krahas projekteve bën që të flitet edhe për postimet që bën.

Xhonatan Isufi (emri i vërtetë) ka shpërndarë së fundmi një fotografi të realizuar në vitet 2007-2008.

Bëhet fjalë për një imazh në të cilit shfaqet me një armë në duar në moshën 14-15 vjeçare.

Ai po vazhdon tashmë përgatitjet për verë dhe për prurje të reja muzikore që do të na shoqërojnë gjatë kësaj kohe.

Të fundit këngë të realizuar me videoklip e solli në muajin mars dhe “Crypto” deri më tani ka kaluar shifrën e tetë milionë shikimeve në YouTube.

I njëjti këtë periudhë ka qenë i angazhuar edhe me koncerte të ndryshme.