In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Dua Lipa përherë shfaqet si yll, edhe para pemës së Krishtëlindjeve

me 18 Dhjetor 2020 ora 17:44

U Kopjua

Ylli i muzikës, Dua Lipa, ka pasur një muaj të ngarkuar, duke performuar në disa shfaqje të ndryshme.

Lipa ka gjetur kohë që të realizonte disa poza para pemës së Krishtëlindjeve me rastin e festave të fundvitit, shkruan IndeksOnline.

'Tis the season! Dua Lipa got into the festive spirit on Thursday night as she posed for some sultry snaps in front of the iconic Rockefeller Christmas Tree in New York City

25-vjeçarja, ka zgjedhur një veshje unike, me margaritarë të qëndisura duke shkëlqyer e gjitha.

Ajo njëherësh ka bërë një kombinim me triko dhe këpucë me taka identike, të cilat kishin lule margarite të veshura me xhevahirë./IndeksOnline/

She's a fan! The singer, 25, who is scheduled to appear on The Tonight Show, looked sensational in a blue gingham co-ord