In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Dua Lipa reagon pas lajmit të shtatzënisë së Gigit

me 4 Maj 2020 ora 19:34

U Kopjua

Dua Lipa i është gëzuar lajmit për shtatzëninë e Gigi Hadid.

Gjatë një interviste për radio stacionin The Edge NZ, Duan e kanë pyetur se si ndihet tani që po bëhet “hallë” për beben e Gigi dhe Zayn Malik, meqenëse këngëtarja nga Prishtina është në lidhje dashurie me vëllanë e Gigit, Anwar Hadid.

“Po, është lajm shumë emocionues. Jam shumë, shumë e lumtur”, u shpreh ajo.

Ajo po ashtu tregoi se këtë informacion e kishte kuptuar disa ditë para se dilte nëpër media.