In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Dua Lipa tregon “sekretin”, si arrinë ti mbajë trupin në top formë

me 1 Korrik 2020 ora 18:37

U Kopjua

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, njihet për hitet e shumta që ka sjellë për publikun.

Ajo falë talentit dhe punës, është këngëtarja shqiptare më e suksesshme në arenën ndërkombëtare, shkruan Indeksonline.

Dua përpos muzikës, njihet edhe për bukurinë dhe linjat e saj trupore që janë gjithnjë në formën më të mirë.

Derisa së fundmi, ajo ka zbuluar ‘sekretin’, se si arrinë të mbajë trupin në formë të mirë.

Me anë të një video-je që e ka publikuar nëpër rrjetet sociale, ajo ka treguar ushtrimet që ajo bën për të mbajtur trupin në formë të mirë.