In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

E dashura e Ledrit, Sara Hoxha shtatzënë në muajin e pestë?

me 11 Korrik 2020 ora 19:16

U Kopjua

Pas spekulimeve të shumta për lidhjen e tyre, tashmë Ledri Vula dhe Sara Hoxha kanë dalë hapur në publik.

Çifti i njohur kohët e fundit kanë sjell edhe disa imazhe nga pushimet e tyre, të cilat po komentohen në masë të madhe.

Por, përpos momenteve të lumturua që ata po kalojnë, në faqet rozë tashmë po aludohet edhe një shtazani e mundshme e Sara Hoxhës.

Në rrjet kanë qarkulluar fotografi të shumta ku ajo shihet me barkun e rrumbullakosur, por përmes një burimi për Prive, thuhet se Sara është në muajin e pestë të shtatzënisë.

Burime të tilla shtojnë se tashmë dihet edhe gjinia e fëmijës, por që dyshja nuk janë deklaruar ende për ta pohuar një gjë të tillë.

Ishte Ledri ai i cili në një intervistë kishte treguar planet për tu bërë prindër, ndërsa kishte shtuar se mezi e pret atë ditë.

Sidoqoftë, derisa spekulimet janë duke qarkulluar, dyshja janë tejet aktiv në rrjete sociale duke publikuar imazhe nga më të ndryshme.