In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

E ngacmoi për këngën e Norës, Roberti ‘nuk përmbahet’ ndaj komentuesit: S’po më lë nëna jote…(Foto)

me 13 Shtator 2020 ora 22:11

U Kopjua

Nora Istrefi dhe Butrint Imeri kanë prezantuar së fundmi këngën e tyre më të re të titulluar “Dy Zemra”, ndërkohë që komentet kanë qenë të shumta.

Në llogarinë në Instagram të këngëtarit Butrint imeri, jë komentues ka bërë “tagg” burrin e Norës, Robert Berishën”, duke folur për paraqitjen tërheqëse të Norës në klip.

“… tash lirisht veç i vnon dëgjueset edhe e lshon naj konge te Mentor Kurtishit edhe vuj se kjo jete sish pas kon e bame per mu knaq”, ka shkruar komentuesi.

I menjehershëm ka qenë reagimi i Robertit, i cili e ka fyer komentuesin.

“…spo me len nona jote me vujt, qaq po me rrin gati saqë mendja s’ta merr”, i shkruajti Roberti.