In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

E pabesueshme, Rashica humb një mundësin e artë për ta dyfishuar epërsinë e Bremenit

me 21 Nëntor 2020 ora 17:53

U Kopjua

Skuadra e Werder Bremen është duke shënuar fitore me rezultat 0:1 kundër Bayern Munchen.

Në minutën e 46-të, me të filluar pjesa e dytë, Milot Rashica e pati mundësinë që ta dyfishoj epërsinë e Bremenit, transmeton Indeksonline.

Kosovari doli një kundër një me Manuel Neuerin, por në momentin e fundit ai u ngatërrua me topin dhe nuk mundi të bëj një goditje të mirë drejt portës.

Rashica që nga rikthimi nga lëndimi, nuk është duke kaluar në formë të mirë.