In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

E zhveshur në jakuzi, Adelina poston foto nga ditëlindja e 41-të

me 15 Dhjetor 2020 ora 12:17

U Kopjua

Një ndër këngëtaret, e cila pëlqehet shumë nga të gjitha moshat, festoi dje ditëlindjen.

Bëhet fjalë për divën shqiptare Adelina Ismailin, e cila me datën 14 dhjetor mbushi 41 vjeçe.

Me këtë rast, ajo postoi një foto në rrjetin social Instagram në të cilën shfaqet e komplet e zhveshur.

“Ditëlindje si kjo”, ishte mbishkrimi i fotografisë.

Adelina tashmë është nënë e një djali, dhe aktualisht e tërhequr nga muzika, por që së fundmi ajo ka filluar emisionin e saj në televizion.